ŁAŃCUT, ul. Kościuszki 7

Adwokat  Sylwia  Karp-Rut,  tel.  601  203  991

Adwokat  Wojciech  Rut,  tel.  728  943  344

Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojmowanym obszarze prawa karnego. Prowadzimy sprawy karne związane zarówno z obroną interesów oskarżonego jak i pokrzywdzonego.

Więcej...

Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz instytucjami, które zobowiązane są do usunięcia i naprawienia powstałej szkody.

Więcej...

Kancelaria posiada duże doświadczenie w zakresie szeroko pojętego prawa pracy (stosunek pracy, praca tymczasowa, pośrednictwo pracy, bhp, zbiorowe prawo pracy). Zakres naszych usług obejmuje między innymi:

Więcej...

Kancelaria zajmuje się problematyką związaną z prawem cywilnym. Na bieżąco monitorujemy orzecznictwo sądów powszechnych i Sądu Najwyższego. Pozwala to nam oferować Państwu profesjonalną usługę obejmującą doradztwo z zakresu prawa rzeczowego.

Więcej...

Kancelaria świadczy pomoc prawną, zarówno w zakresie doradztwa w obszarze prawa administracyjnego materialnego, jak i reprezentowania Klientów w postępowaniu administracyjnym.

Więcej...

W naszej Kancelarii wiemy jak delikatną materią są sprawy rodzinne, dlatego powierzając nam prowadzenie swojej sprawy rozwodowej, separacji, zaprzeczenie lub ustalenie ojcostwa, alimenty, pozbawienie lub ograniczenie władzy rodzicielskiej, sprawy o ustalenie kontaktów z małoletnim dzieckiem, itp. możecie liczyć na wsparcie i zrozumienie już od pierwszego spotkania do ostatecznego zakończenia postępowania.

Więcej...