ŁAŃCUT, ul. Kościuszki 7

Adwokat  Sylwia  Karp-Rut,  tel.  601  203  991

Adwokat  Wojciech  Rut,  tel.  728  943  344

Adwokat Sylwia Karp-Rut – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Członek Izby Adwokackiej w Rzeszowie. Doświadczenie zawodowe zdobyła w renomowanej Kancelarii Adwokackiej funkcjonującej od wielu lat na rynku (referencje). W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej zdobyła także doświadczenie zarówno w Sądach jak i w Prokuraturach.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, organizacji pożytku publicznego. Zapewnia pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, karnego i gospodarczego.

Od lat zajmuje się tematyką spółek prawa handlowego i wprowadzaniem w nich praktycznych rozwiązań ze szczególnym uwzględnieniem ustroju spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Interesuje się zagadnieniami prawa rodzinnego, a w szczególności kwestią związaną z rozwodem.

telefon: +48 601 203 991
emailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Adwokat Wojciech Rut – adwokat. Posiada rozległe doświadczenie w zakresie prawa farmaceutycznego oraz prawa medycznego. Specjalista w obsłudze prawnej podmiotów opieki zdrowotnej. Znawca problematyki „błędu medycznego”. Ekspert w zakresie lokowania inwestycji zagranicznych na terytorium RP oraz obsłudze prawnej spółek prawa handlowego. Znawca problematyki zagadnień prawnych w sporcie.

Telefon: + 48 728 943 344
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.