ŁAŃCUT, ul. Kościuszki 7

Adwokat  Sylwia  Karp-Rut,  tel.  601  203  991

Adwokat  Wojciech  Rut,  tel.  728  943  344

Kancelaria

home.1Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych oraz reprezentuje w procesach sądowych klientów indywidualnych. Kancelaria świadczy usługi w postaci porad i analiz prawnych, opiniowania umów, przygotowania projektów pism, wniosków, pozwów, środków odwoławczych. Udzielamy pomocy prawnej, oferując kompleksowe doradztwo w zakresie zagadnień z różnych dziedzin prawa m.in. z zakresu odszkodowań, spraw rozwodowych i alimentów, zakładania spółek, działalności gospodarczych, a także pomoc w takich dziedzinach prawa jak prawo pracy, prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo budowlane czy prawo karne.

W swojej działalności stawiamy na rzetelność, sumienność, dyspozycyjność i zaangażowanie w sprawy Klientów. Dążenie do ciągłego doskonalenia poziomu świadczonych usług, skuteczne rozwiązywanie skomplikowanych problemów prawnych, stałe podążanie za zmianami prawa umożliwia nam spełnianie oczekiwań Klientów i umacnianie pokładanego w nas zaufania.


Zasadą prowadzonej przez nas obsługi prawnej jest daleko posunięta specjalizacja prawników. Z tego względu współpracujemy na szeroką skalę z zespołem zaprzyjaźnionych adwokatów i radców prawnych zajmujących się określonymi dziedzinami prawa. Łączenie prawników w taki sposób pozwala nam na skuteczniejszą standaryzację pracy i lepsze wykorzystanie doświadczeń.
Kierujemy się zasadami zaufania, etyki oraz godności zawodu. Informacje powierzone nam są chronione tajemnicą adwokacką.

Co nas wyróżnia:

  • Jesteśmy grupą młodych i dynamicznych prawników świadczących usługi na rzecz podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.
  • Prawo to nasza pasja, to świadomy wybór drogi zawodowej. Dlatego też w pełni angażujemy się i z zapałem podchodzimy do każdego zleconego zadania.
  • Jako nieliczni, podchodzimy do spraw Klientów w sposób kompleksowy.
  • W naszej działalności kierujemy się profesjonalizmem i najwyższą jakością świadczonych usług.
  • Podstawową dewizą Kancelarii przy wykonywaniu zleconych zadań jest utrzymywanie ciągłej komunikacji z Klientem.